MTB Křivoklátsko

hodncoeni restauraci

Kategorie „Kde se najíst“ má přinést nejen přehledný soupis restaurací, které budete během svých vyjížděk míjet, ale také názorovou pestrost ohledně jejich hodnocení. Seznam podniků nemá být jejich reklamou, nýbrž představením jejich kvalit a často také nepřehlédnutelných záporů. Označte, prosím, příslušným počtem hvězd (1-10, kdy 1 je nejhorší a 10 nejlepší) jednotlivá kritéria hodnocení a připojte také krátký komentář. Právě Vaše slovní hodnocení bude mít pro ostatní návštěvníky největší váhu.

Položka Jídlo a pití zahrnuje kvalitu podávaných potravin, jejich čerstvost, chuť i originalitu přípravy. Čistota prostředí odráží kultivovanost prostředí, ve kterém stolujete, a kvalitu sanitárního zařízení. Obsluha odpovídá přístupu obsluhy k hostům, ochotu plnit jejich přání, profesionalitu servírování. V položce Interiér se hodnotí autenticita prostředí, jeho styl a design, potažmo celková atmosféra podniku.

Do souhrnu restaurací jsou zahrnuta pouze ta zařízení, které servírují teplou kuchyni. Jedinou výjimku z této podmínky tvoří ty podniky, jež ve svém sortimentu nabízejí mimořádné položky, jako např. pivo z lokálních pivovarů apod. Pokud jste však přesto Vámi navštívenou restauraci nenalezli, mailujte na kontakt v zápatí stránky a informace bude doplněna.

novy dum1Rozlehlá zahrada hospůdky v Novém Domě – posedět můžete ve stínu rozložitých stromů, děti si mohou pohrát na podomáckou zhotovených prvcích.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.